Екс-керівник держпідприємства придбав нерухомість у Іспанії

Колишній начальник державного підприємства «Адміністрація Іллічівського морського порту» Геннадій Скворцов, нещодавно звільнений з посади, задекларував нерухомість в Іспанії, яку він придбав ще на початку 2013 року.

Так, екс-керівник держпідприємства подав перед звільненням е-декларацію, в якій, зокрема, зазначив, що з лютого 2013 року володіє квартирою в Іспанії на 147 квадратних метрів, яку він, згідно з документом, купив за 1,187 мільйона гривень, тобто за тим курсом валют десь приблизно за 128 тисяч євро.

При цьому Скворцов указав, що не має іншої нерухомості. Автівка в нього зовсім не елітна – ВАЗ 1990 року випуску, яку він у тому ж році і купив.

Задекларував екс-керівник державного підприємства і доходи – так, за 5 місяців роботи у 2017 році Скворцов отримав трохи більше 280 тисяч гривень зарплатні і 57 тисяч гривень пенсії. Крім того, колишній начальник Іллічівського порту має 46 тисяч доларів США готівкою.

Звідки такі заощадження й нерухомість у європейській країні, невідомо, адже майже все життя Скворцов працював на державних підприємствах.