Володимир Гройсман попіарився за рахунок донорів

У секретаріаті Кабінету міністрів України відмовились відкрити подробиці щодо зустрічі прем'єр-міністра України з регіональними засобами масової інформації, яка відбулась у червні. Свою відмову чиновники  пояснюють тим, що вони не є розпорядниками запитуваної інформації.

Так, у червні прем’єр-міністр України Володимир Гройсман у Києві дав прес-конференцію для представників регіональних засобів масової інформації, присвячену пенсійній реформі. Проїзд і харчування організатори заходу (модератором був заявлений прес-секретар Володимира Гройсмана, керівник департаменту Секретаріату КМУ з питань інформації та комунікації з громадськістю Дмитро Столярчук) компенсували. Як повідомили в офіційній відповіді на запит, до Гройсмана з’їхалось більше 100 журналістів.

Зокрема у відповіді підкреслили, що бюджетні кошти на організацію зазначеного заходу не витрачалися. Але хто виступив донором цієї події, посадовці відповісти відмовились, посилаючись на те, що вони не є розпорядниками цієї інформації.

Нагадаємо, ряд регіональних ЗМІ у червні отримали запрошення до Києва на зустріч із прем’єр-міністром України, щоб послухати про пенсійну реформу. Згодом сам Володимир Гройсман зазначив на своїй офіційній сторінці у фейсбуці, що зустріч із журналістами відбулась.

Водночас експерт Інституту Масової Інформації Роман Кабачій запевняє, що подібні заходи є піаром від влади:

«Так, це фактично джинса».

Таким чином, на власний піар прем’єр витратив чимало (наприклад, наразі вартість квитка на потяг з Одеси до Києва лише в один бік коштує понад 500 гривень) донорських грошей, які, можливо, були виділені уряду України на проведення реформ.