Гармс здивована заявою Юнкера про антикорупційну палату в Україні

Депутатка Європарламенту Ребекка Гармс здивована заявою президента Єврокомісії Жан-Клода Юнкера щодо згоди на створення антикорупційної палати замість  окремого антикорупційного суду в Україні.

Про це вона написала в Twitter, повідомляє УП.

"Немає необхідності в антикорупційному суді в Україні? Здивована прочитати, що президент Єврокомісії Юнкер згодився. Я не знаю хорошої альтернативи", — заявила Гармс.

Як повідомляв "Ні корупції!", раніше, за підсумками саміту Україна-ЄС, президент Європейської комісії Жан-Клод Юнкер заявив, що Європейський союз погодився на створення антикорупційної палати в Україні замість  окремого суду.

"Досі ми вимагали від України створення антикорупційного суду. Ми повідомили вранці президенту Порошенко проміжний варіант вирішення проблеми... ми погоджуємося на створення антикорупційної палати в рамках Верховного суду. Ми навіть не наполягаємо на створенні окремого антикорупційного суду", - сказав він. 

Створення спеціалізованого антикорупційного суду є одним із зобов’язань, які Україна взяла на себе перед своїми міжнародними партнерами – Європейським Союзом та Міжнародним валютним фондом.

Також, як повідомляв "Ні корупції!", в Адміністрації Президента України заявили, що підтримують ідею створення антикорупційного суду, і тепер саме Верховна Рада має розглянути це питання.

Читайте також СТВОРЕННЯ АНТИКОРУПЦІЙНОГО СУДУ ДОПОМОЖЕ НАБУ ШВИДШЕ ПОВЕРТАТИ КОШТИ ДЕРЖАВІ

ЄС ЗАКЛИКАЄ ЯКНАЙШВИДШЕ СТВОРИТИ АНТИКОРУПЦІЙНІ СУДИ В УКРАЇНІ