Розгляд справи одеського судді-стрілка Бурана відкладається: головуючого суддю звільнили

Затягується розгляд гучної справи судді Олексія Бурана, якого підозрюють у хабарництві і який відстрілювався від представників НАБу під час обшуку.

Так, 27 червня Вища рада правосуддя звільнила головуючого в судовому розгляді суддю В. Андрощука. А запасний суддя наразі перебуває  у плановій відпустці. Про це повідомили в Заводському районному суді Миколаєва, де розглядається справа Олексія Бурана.

Слідство звинувачує Бурана в хабарі в півмільйона гривень. Епопея з відкладеннями слухань триває не перший день: 16 червня слухання перенесли за клопотанням прокурора, а 26 червня конвой не доставив Олексія Бурана. Коли судовий процес поновиться, невідомо.

Нагадаємо, що 23 червня Олексію Бурану продовжили строки перебування під вартою. Його подільника Андрія Селіхова, який також проходить по справі, залишили під домашнім арештом. 

Як повідомляв «Ні Корупції!», Олексія Бурана було затримано в березні 2016 року. Одеського суддю підозрюють у прийнятті пропозиції, обіцянки або одержанні неправомірної вигоди в особливо великому розмірі, або вчинене службовою особою, яка займає особливо відповідальне становище, а також  погрозі вбивством, насильством або знищенням чи пошкодженням майна щодо працівника правоохоронного органу.

Верховна Рада дозволила арешт служителя Феміди ще 31 березня. А напередодні під час проведення обшуку в будинку, розташованому в елітному районі Одеси, суддя чинив опір працівникам НАБУ та Національної поліції, застосувавши вогнепальну зброю. Якщо провину Бурана буде доведено, то йому загрожує позбавлення волі на строк від восьми до 12 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна.