Влада почала реагувати на розслідування блогерів «Ні корупції!»

Протягом січня-березня блогери «Ні корупції!» повідомили про 5 випадків реакції влади на їхні розслідування

Про це свідчать підсумки роботи сайту «Ні корупції!» за перший квартал цього року.

Так, після розслідування Олексія Чорного «Афера року. Хто покладе собі в кишеню 180 мільйонів при купівлі нового офісу Одеської міськради?», де блогер першим написав про схему, як фірма отримала з бюджету Одеси 185 млн. грн. за адміністративну будівлю, яка перед ти була куплена за 4 млн. грн., 24 березня цього року детективи НАБУ під процесуальним керівництвом прокурорів Спеціалізованої антикорупційної прокуратури провели низку обшуків у місті Одеса в рамках досудового розслідування кримінального провадження за фактом заволодіння коштами місцевого бюджету в особливо великих розмірах службовими особами органу місцевого самоврядування за попередньою змовою із представниками комерційного сектору. Йдеться про продаж мерії Одеси адміністративної будівлі за завищеними цінами. 

Після розслідування Валентини Новицької «Втомлені» та обібрані столичні дороги, або Як ШЕУ Солом’янського району розстратило понад мільйон» комунальна корпорація «Київавтодор» почала перевірку фактiв можливих зловживань в КП «ШЕУ Солом’янського району».  .

Крім того, правоохоронці відреагували на розслідування блогера Олени Зігульської «Бизнес на троих: Минобороны дает деньги, харьковское ООО берет, а работу выполняет одесская колония» про оборудки харківського підприємства й Одеської жіночої колонії з грошима Міноборони. Нині цією масштабною оборудкою зацікавилась поліція.

Також у прокуратурі Одеської області відреагували на розслідування Олени Зігульської «Маленький бизнес в онкодиспансере, или Как в Одессе больные дважды платят за лекарства» та відкрила провадження щодо посадових осіб КУ «Одеський обласний онкологічний диспансер» за зловживання службовим.

На Черкащині після розслідування «Як заробити мільйони – історія однієї черкаської угоди» угодою на ремонт школи в селі Степанки зацікавилися аудитори з Управління Північного офісу Держаудитслужби в Черкаській області. Вони визнали, що ця історія пройшла повз їхню увагу й пообіцяли перевірити, як виконується угода.