Дружина заступника начальника Південного офісу Держаудитслужби виявилася мільйонеркою

Працюючи звичайним нотаріусом, дружина заступника начальника Південного офісу Державної аудиторської служби України Наталія Чужовська за минулий рік заробила понад 13 мільйонів гривень! Це зазначено в е-декларації чиновниці.

Так, згідно з офіційним документом, на посаді заступника начальника представництва Держаужитслужби Сергій Страшний, який працює в відомстві ще з 2009 року, "дивом" обійшовши закон про люстрацію, за цілий рік заробив всього 102 тисячі гривень, тобто близько 8,5 тисяч гривень на місяць. А ось його дружина Наталія Чужовська за рік від занять незалежною професійною діяльністю отримала 13,467 мільйонів гривень. В інтернеті можна знайти рекламу послуг, які надає Наталія Чужовська, – вона працює приватним нотаріусом. І, вочевидь, в Україні нотаріусам дуже добре платять.

Родина чиновника володіє чималим переліком нерухомості. Так, сам Страшний має квартиру в Одесі на більш ніж 85 квадратних метра. За дружиною – земельна ділянка на 509 квадратів, житловий будинок на 67 квадратних метрів, дві квартири площею 144 квадрати та 35 квадратних метрів в Одесі, два стояночних місця. Малолітня дочка чиновника володіє двома земельними ділянками в Одесі, квартирою в Миколаєві та будинком на 843 квадратних метра в Одесі. Крім того, Страшний записав у декларації, що його дочка отримала від мерії Одеси земельну ділянку площею 255 квадратних метра в оренду.

«Ні Корупції!» раніше повідомляв про те, що десятирічна донька Сергія Страшного, який також є депутатом Одеської міської ради від промерської фракції «Доверяй делам», отримала в оренду землю.

Також за дружиною Страшного люксова автівка 2013 року випуску, яку Чужовська придбала в цьому ж році. Наразі вартість подібного авта на вторинному ринку сягає 80 тисяч доларів США.

А Страшний володіє двома водними скутерами 2008 і 2009 року випуску.

Фото ілюстративне

У банку дружина Страшного, якщо вірити офіційній декларації, зберігає 904 тисячі гривень.

Важливо також підкреслити, що Наталія Чужовська орендує офіс на 66 квадратних метрів у ТОВ «Ділана», яке, скоріш за все, належить родичці дружини посадовця Світлані Гольдіч-Чужовській. Тут, судячи з реклами, Наталія Чужовська і працює як нотаріус, заробляючи мільйони гривень.

За ймовірною родичкою дружини одеського високопосадовця бізнесу чимало.

Так, згідно з системою Youcontrol, Світлана Гольдіч-Чужовська володіє 13 фірмами, головні види діяльності яких надання в оренду й експлуатацію власного чи орендованого майна.