Близько півтисячі житомирських АТОшників хочуть перекрити трасу, бо їм не дають землю

Біля приміщення управління Держгеокадастру в Житомирській області вранці 11 липня зібрались близько 500 учасників АТО з міста Житомира та різних районів Житомирщини. Вони збираються перекривати трасу Київ-Чоп.

Про це повідомляє "Житомир.info".

«Зібралось близько 500, може, трошки й більше, АТОвців, родини бійців. Вони виступають проти призупинення безкоштовної видачі їм земельних ділянок на державному рівні. Зараз вони усі збираються і їдуть перекривати трасу біля Глибочиці, Київ-Чоп», – зазначає видання.

Раніше Житомир.info повідомляв, 22 червня 2016 року близько 10 години на трасі Київ-Чоп біля повороту на Левків зібралося кілька десятків активістів та учасників АТО.

За словами організаторів та учасників акції, їм набридло ігнорування їх проблем з боку держави та постійні намагання керівництва Держгеокадастру поставити на керівні посади у житомирському управлінні «своїх» людей.

Як повідомляв "Ні корупції!", члени виконкому Житомирської міської ради пропонували не надавати без голосування слово всім, хто прийшов на засіданні і не є доповідачем по питанням порядку денного.

Таке рішення посадовці озвучили після того, як представники ВПК «Айдар» майже півгодини виступали на виконкомі з приводу виділення землі під будівництво житла учасникам АТО, зокрема – колишнім бійцям добровольчих батальйонів.