Черкаський сміттєполігон реконструюватиме фірма, яка за 3 роки освоїла 150 тендерних мільйонів

У Черкасах у торгах на реконструкцію частини полігону твердих побутових відходів з  очікуваною вартістю у 7 298 657.80 грн перемогло  ТОВ «Черкасиміськбуд». Воно запропонувало меншу вартість робіт, аніж його конкурент-новачок. Різниця в пропозиції склала одну гривню. 

Торги оголосили майже місяць тому. Аукціон відбувся 5 липня. Переможець чекає на рішення замовника - Департаменту економіки та розвитку Черкаської міської ради.

У процедурі взяли участь  ТОВ «СУ №609 Спецбуд» та ТОВ «Черкасиміськбуд» останнє за попередньою інформацією виграло у торгах із сумою 5 499 999 грн. Це аж на …одну(1) грн. менше, аніж запропонував «суперник».  За ці, без одної гривні, 5,5 млн. товариство має провести будівельні роботи та поточний ремонт західної частини полігону твердих побутових відходів в районі с. Руська Поляна, що неподалік Черкас.

Товариство, що програло торги, зареєстроване у Черкасах усього 9 місяців тому. Засновник -  Богдан Вікторович Калінін. Статутний капітал «СУ №609 Спецбуд» становить 2 700 000,00 грн.

ТОВ «Черкасиміськбуд» має неабиякий досвід у грандіозних будівництвах у Черкасах.

Засноване 2003 року у Черкасах Анатолієм Бурським, його двома синами та ще двома особами. Особливого злету у діяльності зазнало у часи керівництва областю регіоналом Сергієм Тулубом. Саме це підприємство довго й дорого будувало обласний перинатальний центр та обласну дитячу лікарню. Протягом 2011-2014 років, згідно з даними texty.org, підприємство освоїло 150 мільйонів гривень. Усі кошти надійшли від Департаменту капітального будівництва Черкаської облдержадміністрації.

З наданої аналітичною системою  YouControl інформації "Ні корупції!" стало відомо, що Товариство з обмеженою відповідальністю «Черкасиміськбуд» фігурує у кількох кримінальних провадженнях, пов’язаних, здебільшого, з ухиленням від сплати податків.