У Черкасах будуватимуть ще один спортивний майданчик за 4 млн. грн

Департамент економіки та розвитку Черкаської міської ради оголосив відкриті торги на роботи з будівництва спортивного майданчика на узбережжі Дніпра. Очікувана вартість робіт - 4 161 279.40 грн. Що планують зробити за ці кошти – нині не відомо, оскільки замовник ще не оприлюднив тендерної документації.

Майданчик зводитимуть по вулиці Гагаріна у районі її перехрестя з узвозом Франка – це місцина на березі Дніпра, поблизу нещодавно відкритого пляжу «Пушкінський».

Торги - на стадії подання пропозицій. Про обсяги та види робіт, імовірно, стане відомо пізніше. На даний час замовник ще не оприлюднив тендерну документацію (ТД). Початок аукціону запланований на 21 липня на 14:00.

За попередньою інформацією, за вказаною адресою будуватимуть майданчик для кросфіту і волейбольні поля.

вуличний контейнер для CrossFit

Як уже писав "Ні корупції!", у травні цього року у торгах на роботи з реконструкції шкільного спортмайданчика за 1,4 млн грн. перемогло ТОВ "Дитячі та спортивні майданчики", підозрюване у розтраті.

Це ж товариство наприкінці минулого року отримало перемогу у відкритих торгах на роботи з реконструкції спортивного майданчика на фізкультурно-оздоровчому комплексі ДЮСШ «Дніпро-80» в обласному центрі за майже п’ять млн. грн.