Суд відібрав у сина Пшонки мисливські угіддя на Київщині

Прокуратура відсудила у сина генпрокурора за часів Януковича Артема Пшонки понад 15 га мисливських угідь у Київський області.

Про це на своїй сторінці у Фейсбук написав Генеральний прокурор Юрій Луценко. 

"За поданням прокуратури Київщини судом визнаний недійсним договір про умови ведення мисливського господарства, а також зобов’язано товариство, яке пов’язують із сином колишнього Генерального прокурора України за часів В. Януковича, повернути у державну власність мисливські угіддя площею понад 15 тисяч га на території Фастівського району", - написав Луценко.

Генпрокурор нагадав, що вказане товариство отримало мисливські угіддя з грубими порушеннями законодавчо визначеної процедури припинення права попереднього їх користувача – ДП «Фастівський лісгосп», а також за відсутності необхідних погоджень усіх землевласників та землекористувачів, які увійшли в межі мисливських угідь. 

"На даний час вказане судове рішення виконано в повному обсязі, що підтверджується актом державного виконавця Фастівського міськрайонного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Київській області, у зв’язку з чим, останнім винесено постанову про закінчення виконавчого провадження", - додав Генпрокурор.

Як повідомляв "Ні корупції!", торік у розслідуванні "Наші гроші з Денисом Бігусом" йшлося про те, що прокуратура пропустила строк позовної давності і вже не зможе повернути державі 15 тис.га  мисливських угідь Пшонки.  Суд щодо повернення угідь державі переносили сім разів. На початку червня 2016 року судді відхили позов, оскільки  строк позовної давності сплив ще у 2014 році.

Читайте також СУД ЗАЛИШИВ ПОМІЧНИКУ ПШОНКИ&КО САМОВІЛЬНО ЗАБУДОВАНІ МИСЛИВСЬКІ УГІДДЯ НА ЧЕРНІГІВЩИНІ