Київський слідчий за 79 тисяч хабара обіцяв “довести” невинуватість водія, через якого загинула жінка

4 липня 2017 року, працівниками прокуратури міста Києва, Служби безпеки України та Управління внутрішньої безпеки Департаменту внутрішньої безпеки в м. Києві Нацполіції України затримано слідчого київської поліції на отриманні 76 тисяч гривень неправомірної вигоди.

Про це повідомляється на сторінці прокуратури міста Києва у Фейсбук.

За інформацією прокуратури, поліцейський вимагав 76 тисяч гривень за проведення слідчих дій з метою зібрання доказів невинуватості та непритягнення до кримінальної відповідальності громадянина – учасника дорожньо-транспортної пригоди, внаслідок якої загинула жінка.

"Слідчого було затримано «на гарячому» під час одержання ним другої частини хабара, а саме 50 тис. гривень. Тривають першочергові слідчі дії", - повідомили в прокуратурі.

Як повідомляв "Ні корупції!", у квітні цього року слідчий київської поліції погорів на хабарі у 100 тисяч гривень. Тоді слідчий вимагав гроші від громадянина однієї з країн Закавказзя за непритягнення до кримінальної відповідальності через крадіжку. Також поліцейський обіцяв повернути чоловікові речовий доказ – автомобіль.

Читайте також ЗВОРОТНА ТЯГА: ЧОМУ ПОЛІЦЕЙСЬКІ ЗНОВУ СТАЮТЬ МІЛІЦІОНЕРАМИ

СПІЙМАНОГО НА ХАБАРІ ПОЛІЦЕЙСЬКОГО, ЯКИЙ ОТРИМАВ 120 ТИСЯЧ ДОЛАРІВ ХАБАРА, ЗААРЕШТУВАЛИ З АЛЬТЕРНАТИВОЮ ВНЕСЕННЯ 1 МІЛЬЙОН ГРИВЕНЬ