Депутат райради втерся в довіру і відібрав квартиру в центрі Києва у бабусі

Київська прокуратура направила до суду обвинувальний акт стосовно депутата сьомого скликання Макарівської районної ради Київської області, який шахрайським шляхом відібрав у 90-річної жінки квартиру в Києві.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури міста Києва.

Встановлено, що у 2015 році депутат познайомився з 90-річною киянкою, яка на праві власності володіла квартирою в центрі столиці вартістю майже 1,5 млн гривень. 

"З метою заволодіння квартирою пенсіонерки, зловмисник спочатку увійшов їй в довіру - відвідував, цікавився станом здоров’я, підвозив до лікарні. Однак у подальшому, скориставшись нагодою, викрав усі правовстановлюючі документи на квартиру цієї жінки та, використовуючи копію паспорту останньої з фотокарткою іншої людини, оформив на себе генеральну довіреність (довіреність представляти її інтереси у питаннях продажу та перереєстрації права власності на квартиру). Після цього зловмисник продав квартиру пенсіонерки за 145 тис. гривень своєму знайомому", - йдеться у повідомленні прокуратури. 

Наразі Київською місцевою прокуратурою №1 завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні та обвинувальний акт відносно підозрюваного за ч. 4 ст. 190, ч. 1 ст. 357, ч. 4 ст. 358 КК України, направлено до суду для розгляду по суті. 

У прокуратурі також додали, що у ході досудового розслідування права пенсіонерки на житло повністю поновлені.