У Києві відсторонили ще 2 суддів за арешти активістів Євромайдану

Дисциплінарна палата Вищої ради правосуддя відсторонила від посад 2 суддів Дніпровського районного суду Києва за арешти активістів Євромайдану.

Про це повідомляє УП з посиланням на прес-служба ради.

"Суддя Дніпровського районного суду міста Києва Дзюба Олександр Анатолійович та суддя Дніпровського районного суду міста Києва Марченко Мирослава Вячеславівна тимчасово відсторонені від здійснення правосуддя", – йдеться в повідомленні. 

Зазначається, що відсторонення суддів від здійснення правосуддя діятиме до ухвалення Вищою радою правосуддя рішення про їх звільнення з посади або скасування рішення Дисциплінарної палати.

Раніше Генеральна прокуратура звинуватила вказаних суддів у тому, що вони в лютому 2014 року, під час піку народних антиурядових протестів у Києві, до затриманих міліцією і доставлених до Дніпровського районного суду учасників протестів застосовували безальтернативну запобіжний захід - утримання під вартою на два місяці.

При цьому судді відмовили групі народних депутатів, які просили суд відпустити затриманих учасників протесту під їх особисті гарантії.

Як повідомляв "Ні корупції!", дисциплінарна палата Вищої ради правосуддя тимчасово відсторонила від здійснення службових обов’язків суддю Соснівського районного суду Черкас Валерія Чепурного, який відправляв під вартку черкаських євромайданівців.

Читайте також ВИЩА РАДА ПРАВОСУДДЯ ЗВІЛЬНЯЄ З ПОСАД ЩЕ ДВОХ СУДДІВ-АНТИМАЙДАНІВЦІВ З ЧЕРКАЩИНИ