Госпіталь у Святогірську подробив на «допороги» 9 мільйонів на ремонт окремих приміщень, який мають освоїти за три дні

КЛПУ «Обласний госпіталь для ветеранів війни м. Святогірська» (Донецька обл.) 27 червня уклав низку угод з ТОВ «Рікот» щодо ремонтних робіт на загальну суму 9,26 млн грн.

Про це повідомляє «Прозорро», інформують "Наші гроші".

Загалом, без проведення відкритих торгів було укладено 8 угод на капітальний ремонт корпусів госпіталю, складу, їдальні, зовнішніх трубопроводів та замощення. Всі угоди діють до кінця року, але в них прописано, що фірма пообіцяла виконати роботи за три дні 27-29 червня.

Остаточна оплата буде здійснена після підписання активі приймання робіт.

ТОВ «Рікот» було засноване в Донецьку в 2007 році. Раніше його власниками були місцевий мешканець Олександр Проценко та житель Макіївки Ярослав Філіпов. Зараз фірма записана на мешканця Донецька Сергія Гунька, який і підписав угоди з госпіталем.

Нині фірма «Рікот «зареєстроване в Харківській області, за даними «Прозорро» вона отримала замовлень на 24,06 млн грн. Всі замовлення були отримані від комунальних лікувальних установ Донецької області по неконкурентній процедурі.

Від КЛПУ«Обласний госпіталь для ветеранів війни м. Святогірська»  угоди з «Рікот» підписав головний лікар Микола Присяжний.

Як повідомляв "Ні корупції!", на Прикарпатті службовці обласної лікарні "нагріли" державу на мільйон гривень на закупівлі медичного обладнання для рентгенкабінету.

Читайте також ОДЕСЬКА ЛІКАРНЯ ПЕРЕПЛАТИЛА БІЛЬШЕ 2 МІЛЬЙОНІВ ПРИ ЗАКУПІВЛІ МЕДОБЛАДНАННЯ