Три роки ув’язнення за підробку документів на землю отримала екс-секретар сільради на Черкащині

Вироком Маньківського районного суду, що на Черкащині, колишню чиновницю засуджено до трьох років позбавлення волі, зі штрафом в розмірі п’ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (8500 гривень) за зловживання службовим становищем. Про це повідомила прес-служба прокуратури Черкаської області.

Як стало відомо «Ні корупції!», засуджена Галина Жайворонок, працюючи секретарем Іваньківської сільської ради у листопаді 2014 року та знаючи, що депутати сільради не голосували за питання  щодо надання 12 особам дозволу на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок площею 1,5 га кожна - для ведення особистого селянського господарства, сфальшувала протокол сесії ради. Згідно з тим документом, 13 депутатів Іваньківської сільської ради, нібито, проголосували позитивно за вказане рішення. Пізніше секретарка виготовила фіктивне рішення ради, яким було надано дозволи на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства зацікавленим особам.

За цими фактами було зареєстроване кримінальне провадження. Жінку обвинуватили у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 364, ч. 2 ст. 366  КК України (зловживання службовим становищем, тобто умисне, з корисливих мотивів, в інтересах третіх осіб, використання службовою особою влади чи службового становища та службове підроблення, тобто внесення службовою особою до офіційних документів неправдивих відомостей, що спричинило тяжкі наслідки).

«Нині прокуратура Черкаської області вивчає вирок суду на предмет законності та наявності підстав для його оскарження в апеляційному порядку», - повідомляє прес-служба відомства.