Президент України: Перемогти корупцію в Україні складно через радянську спадщину

Проблема корупції в Україні з великими труднощами піддається усуненню через важку  радянську спадщину, вважає Президент України Петро Порошенко, передає DT.UA.

"Оскільки вона (корупція - ред.) йде здалеку — від радянської системи корупції, яка була глибоко вкорінена в суспільстві та у свідомості кожного", — сказав Порошенко в інтерв'ю французькому виданню Le Figaro, відповідаючи на питання, чому корупцію в Україні так складно і довго викорінювати.

Порошенко підкреслив, що влада України успішно просувається вперед у боротьбі з корупцією.

и добилися блискучих результатів у боротьбі з корупцією і реформах, які торкнулися усіх секторів нашої економіки та суспільства", — зазначив він.

Також Порошенко додав, що проводити реформи в країні, де йде війна, вкрай непросто.

"Але це, однак, саме те, що ми зуміли зробити. Ми стабілізували інфляцію, відновили економічне зростання і знизили бюджетний дефіцит", — сказав він.

Як повідомляв "Ні корупції!", раніше директор Європейського банку реконструкції і розвитку (ЄБРР) в країнах Східної Європи і Кавказу Френсіс Маліж порівнював боротьбу з корупцією в Україні зі спортивною риболовлею: "Боротьба з корупцією в Україні схожа на спортивну риболовлю. Спочатку ловиш рибу, фотографуєшся з нею, а потім відпускаєш".