Поліція охорони Черкащини купить на мільйон бензину у фірми без бенефіціарного власника

13 травня цього року Управління поліції охорони в Черкаській області оголосило відкриті торги з очікуваною вартістю у 2,5 млн грн. на бензин та дизпаливо. Аукціон завершився 30 травня. Майже через місяць, 28 червня, тендерний комітет ухвалив рішення відхилити усі пропозиції за першим лотом. У другому лоті перемогло товариство-новачок без бенефіціара та з засновниками-офшорами.

фото - www.guard.np.gov.ua

Торги оголосили за двома лотами. Участь у першому взяли три учасники: ТОВ "Торговий дім «Запорізька трейдингова компанія», ТОВ «Техойл рітейл», ТОВ «Нафтотрейд ресурс». Очікувана вартість лоту становила 1 679 967.60  грн. На ці гроші Управління планувало купити бензин марок А-95(36360 л.) та А-92 (26880 л.). ТОВ "Торговий дім «Запорізька трейдингова компанія» запропонував найнижчу ціну на пальне 1 354 694.40 грн.

Проте пропозицію товариства відхилили як таку, що не відповідає тендерним документам. Таке ж рішення комітет ухвалив і щодо інших двох учасників торгів за першим лотом.

У другому лоті йшлося про бензин марок А-95(10680 л.) та А-92 (13080 л.) та дизпаливо (12000 л.). Участь в аукціоні взяли  ТОВ "Торговий дім «Запорізька трейдингова компанія», ТОВ «Техойл рітейл» та ТОВ «Альянс еволюшн». Остання перемогла з найдорожчою ціновою пропозицією - 827 700 грн. Рішення про це було опубліковане 28 червня цього року. Пропозиції конкурентів були відхилені через невідповідність тендерній документації.

За даними аналітичної системи YouControl, ТОВ «Альянс еволюшн» засноване рік тому у Дніпрі, має статутний капітал у чотири тисячі гривень та чотирьох засновників, зареєстрованих на Сейшелах, Кіпрі та Белізі.

Підприємство не має кінцевого бенефіціарного власника. Товариство пов’язують із бізнесом групи «Приват». Відомо, що ТОВ «Альянс Еволюшн» з 23 січня цього року отримало підрядів на поставку паливно-мастильних матеріалів на загальну суму 203,49 млн грн., в основному держпідприємствам.