Оздоровлення дітей-пільговиків з Черкащини під загрозою зриву через скасування тендерів

Минула третина літа, а у Шполі, що у Черкаській області, втретє скасовують торги на послуги з оздоровлення дітей пільгових категорій. Востаннє оголошення переговорної процедури закупівлі відмінили через технічну помилку.

Очікувана вартість послуг з оздоровлення дітей пільгових категорій склала 218 680 грн. За ці гроші мали оздоровити 44 особи протягом ІІІ зміни (кінець липня-початок серпня). Для цього свої послуги запропонував Відокремлений підрозділ "Оздоровчий дитячий центр "Чайка" ПАТ "Сумське НВО". Проте процедуру із закупівлі вже втретє скасовують. Двічі – через те, що не знайшлося потрібної кількості учасників. Свої пропозиції надала лиш згадана «Чайка».

Тому замовники, відповідно до законодавства, вдалися до переговорної процедури. Проте знову не домовилися. Процедуру довелося вкотре скасувати. Тепер уже, нібито, через помилки у документації.

Відомо також, що на початку червня цього року на Сумщині відмінили мільйонний тендер на оздоровлення дітей. Одним із двох учасників процедури був "Оздоровчий дитячий центр "Чайка" ПАТ "Сумське НВО".

Причиною скасування замовники вказали «відхилення всіх тендерних пропозицій згідно з Законом про публічні закупівлі».

Згідно з даними аналітичної системи YouСontrol, у 2014 році Виконавча Дирекція Сумського обласного відділення Фонду соцстрахування з тимчасової втрати працездатності перерахувала "Чайці"  839 700 грн за послуги з оздоровлення 300 дітей.