У Тернополі судитимуть екс-чиновника ОДА, який завдав державі шкоди на понад 680 тисяч

На Тернопільщині колишній працівник Управління капітального будівництва Тернопільської ОДА постане перед судом.

Так, Тернопільською місцевою прокуратурою вже скеровано до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні за ч.2 ст.367 КК України (службова недбалість) стосовно колишнього службовця Тернопільської ОДА.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Тернопільської області.

Досудовим розслідуванням встановлено, що колишній працівник Управління капітального будівництва Тернопільської ОДА неналежно виконуючи свої службові обов’язки, підписав завідомо неправдивий акт прийому-передачі медичного обладнання для Тернопільського обласного клінічного перинатального центру «Мати і дитина».

"Насправді, обладнання за держазмовленням не було доставлено в повному обсязі, внаслідок чого державі спричинено шкоду на суму понад 680 тисяч гривень, повідомляють у прес-службі прокуратури Тернопільської області", - йдеться в повідомленні.

Крім того, оголошено у розшук службову особу одного із столичних товариств, яка отримавши кошти з державного бюджету, не поставила частини обладнання для потреб комунального закладу Тернопільської обласної ради «Тернопільського обласного клінічного перинатального центру «Мати і дитина».

Як повідомляв "Ні корупції!", Чернівецький обласний перинатальний центр наче фантом. Він ніби є, але його немає. Більше 40 мільйонів на реконструкцію будівлі для центру вже витрачено, а фінішу й не видно. Місцева влада не може не набідкатись, що от ще треба мільйонів так 80 чи 130 на добудову. Вірніше, дореконструкцію. І реконструкцію роблять фірми, деякі з яких мають зв'язки з Януковичем, сумнівними тендерами.

Читайте також ПЕРИНАТАЛЬНІ ДОВГОБУДИ: КУДИ ЗНИКАЮТЬ ГРОШІ