У Кропивницькому місцева громада виступила проти забудови прибудинкової території (Фото, відео)

26 червня біля будинку за адресою Чорновола, 6/1 у Кропивницькому виник конфлікт між місцевими мешканцями та будівельниками, які зводять багатоповерхівку поруч з житловим будинком.

Жителі запевняють, що їхню прибудинкову територію хочуть захопити,  адже працівники підприємства почали зносити лавку та підпори, на яких натягнута мотузка для білизни, і встановлювати плити.

Люди викликали поліцію та написали заяву.

«Сьогодні вранці почалися будівельні роботи без жодних попереджень. У людей сушилися речі, а їх навіть не попередили про демонтаж, а разом із білизною почали зносити опори», - зазначила місцева мешканка Жанна Кутових.

Жінка запевняє, що жодних зустрічей з ними не проводили і не обговорювали початок будівництва.

Мешканка будинку Любов Бушманова підкреслила, що після забудови до їхнього будинку не зможе заїхати швидка допомога, пожежна, газова служба та інші.

 «Територію біля будинку люди своїми силами доглядали, нещодавно депутат допоміг встановити гойдалку, завезли пісок», - скаржиться жінка.

Головний інженер підприємства "КАДІУМ-БУД", яке проводить будівництво, запевнив, що всі дозвільні документи мають, а потреби спілкуватися з місцевими мешканцями не бачать. 

«Ми діємо згідно закону. Вже півтора роки платимо кошти у бюджет за земельну ділянку, в тому числі на якій сьогодні почали будівельні роботи. Лавку та підпори для білизни ми перенесемо», - зазначив головний інженер.

 І додав, що на цьому місці планують побудувати газовий розподільник, світло вже провели. Як компроміс на підприємстві пропонують переміряти земельну ділянку. 

Фото, відео Тетяни Пташник

Рідний край