Прокуратура викрила привласнення бюджетних коштів, виділених на ремонт доріг в Івано-Франківську

Прокуратура здійснює процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за ознаками кримінального злочину, передбаченого ч. 3 ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) КК України.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Івано-Франківської області.

Йдеться про встановлений факт привласнення посадовими особами Івано-Франківської міської ради спільно з трьома суб'єктами господарювання коштів при виконанні робіт з капітального та поточного ремонту доріг на території обласного центру шляхом внесення недостовірних відомостей до актів приймання виконаних робіт.

"Досудове розслідування у кримінальному провадженні триває. Після проведення експертизи буде встановлено суму збитків", - повідомили в прокуратурі.

Як повідомляв "Ні корупції!", на Прикарпатті у 2015 році за 3 мільйони гривень капітально відремонтували дорогу в районі Кривопільського перевалу, однак через півроку вона почала псуватися.

Також, як повідомляв «Ні корупції!», на Буковині з дороги, в яку без тендерів закопали 6 мільйонів гривень, асфальт можна відірвати руками.

Читайте також НА ЗАКАРПАТТІ ГРОМАДА ВІДРЕМОНТУВАЛА ДОРОГУ ВДВІЧІ ДЕШЕВШЕ, БО ВСЕ КОНТРОЛЮВАЛА