Підприємство зі статутним капіталом у 5 (п’ять!) гривень відремонтує дах Черкаського міськвиконкому

У торгах на ремонт покрівлі даху приміщення Черкаського міськвиконкому (МВК) ціною у майже мільйон гривень перемогло приватне підприємство «СОКОЛ-5000» зі статутним капіталом у... п’ять гривень. Тендер на роботи оголосили на початку червня. Участь у ньому взяли п’ять підприємств. Очікувана вартість була 1 082 567.40 грн. Переможець виконає роботи за 919 000 грн. Це найнижча цінова пропозиція.

У серпні минулого року, згідно з даними аналітичної системи YouControl, підприємство ПП СОКОЛ-5000 отримало 7 412 783 грн від Департаменту економіки та розвитку Черкаської міськради на роботи з капітального ремонту будівлі по вул. В.Чорновола, 54  у Черкасах для проведення навчально-тренувальних занять відділень ДЮСШ.

За даними Проекту громадської ініціативи "Антикорупційний монітор", з огляду на формалізовані ознаки корупційної складової, минулорічна угода із СОКОЛ-5000 є незадовільною.

Підприємство, як свідчить аналітична система YouControl,  зареєстроване у Черкасах майже 12 років тому.

Засновником є Литкін Павло Сергійович, який, до всього, одноосібно і є колективом цього ПП.

Серед чималого переліку видів діяльності підприємства основним є неспеціалізована оптова торгівля. Статутний капітал підприємства – п’ять гривень.

Серед півдесятка учасників у тендері взяло участь і згадуване у наших попередніх публікаціях ПП БТК-ЛАД. Ознайомитися з матеріалами можна тут і тут.   На цих торгах підприємство запропонувало виконати роботи на одну тисячу гривень дорожче, ніж переможець.