В Одесі штурмують ОДА: перші подробиці (фото, відео)

26 червня сотні людей прийшли до будівлі ОДА – вони обурені нападами на активістів, журналістів та громадських діячів.

Активісти також намагаються звернути увагу влади на ситуацію навколо Національного природного парку «Тузловські лимани», а також вимагають покарати винних у нападі на журналіста Юрія Дяченка, якого грубо винесли із залу напередодні минулої сесії.

Частина учасників пікету вимагає звільнити прокурора області Олега Жученка, а також начальника одеської поліції Дмитра Головіна.

До обурених людей вийшов губернатор області Максим Степанов. Вислухавши активістів, він заявив, що діалог неконструктивний і пішов у будинок ОДА. Частина мітингувальників спробувала прорватися слідом. Виникають дрібні бійки.

ЗМІ повідомляють, що неподалік від ОДА спостерігали за мітингувальниками представники охоронної фірми «Зевс» – тієї самої, співробітники якої блокували будівлю мерії. 

Нагадаємо, напередодні була жорстоко побита екоактивістка Світлана Підпала. Кількома днями раніше директор парку «Тузловські лимани» та еколог Іван Русєв повідомляв про викрадення і побиття його сина.

«Насильство проти Юрія Дяченка, Світлани Підпалої в Одесі. Терор проти сім’ї Івана Русєва на півдні області. Це тільки деякі приклади нахабства тітушок і бандюків. Після приїзду Порошенка в Одесу і урочистого відкриття колишніх Потьомкінських сходів і недоробленого Стамбульського парку бандюки зітхнули вільно і почали вже просто полювання на антикорупційних активістів», – скаржилися активісти і друзі Підпалої в Facebook.

PolitekA, Думская