У центрі Одеси побили журналістку й активістку Світлану Підпалу

Невідомі напали на одеську журналістку, учасницю розслідувальної "Групи 2 травня", рухів "Генпротест" і "Зелений лист" Світлану Підпалу. Це сталося у центрі міста, повідомляє "Центр інформації про права людини". 

"Півгодини тому (24 червня - ред.) на мене напали біля мого будинку на Тираспольській. У мене в руках був надувний дитячий м'яч і мобільний телефон, на плечі рюкзак. Нічого не вкрали. Бризнули балоном, потім били по обличчю", – написала жінка на своїй сторінці у мережі Facebook.

"Я розумію, що мене попереджають, незважаючи на те, що я останні тижні перебуваю в такому шоці від того, що відбувається з узбережжям, що навіть нічого не пишу, противно", – зазначила вона, додавши, що чекає на "швидку".

Раніше Центр інформації про права людини представив доповідь про понад 50 випадків перешкоджання діяльності правозахисників та громадських активістів, що трапилися з березня 2014 по березень 2017 року.

Як повідомляв "Ні корупції!", голову територіальної виборчої комісії Коцюбинського Людмилу Демченко жорстоко побили у дворі її власного будинку.

Також, як повідомляв "Ні корупції!", особі, що нанесла тілесні ушкодження голові Коцюбинської ТВК, змінено запобіжний захід на тримання під вартою.