Справа одеського судді-хабарника Меденцева затягується в суді

Все ніяк не може розпочатися судовий розгляд справи по суті щодо отримання неправомірної вигоди суддею Господарського суду Одеської області Павла Меденцева.

Справа тягнеться ще з весни 2014 року. Але слухання по цій справі постійно переносяться колегією суддів Приморського районного суду Одеси.

Згідно з реєстром Національного антикорупційного бюро, по суті справа одеського судді-хабарника Павла Меденцева розглядається ще з 11 січня 2017 року.

Але з того часу в судовому реєстрі не можна знайти жодної інформації, бо засідання постійно переносяться, а судовий процес затягується. Так, засідання суду повинно було відбутися 13 червня, але у зв’язку з витребуванням доказів слухання по справі перенесено на 5 липня. І це не вперше.

При цьому, сам Меденцев переховується від правоохоронців. Як повідомляв «Ні Корупції!», одеського суддю було викрито у квітні 2014 року – він вимагав від приватного підприємця півмільйона гривень. Після викриття Павло Меденцев утік. А ось звільнили суддю-хабарника з роботи лише через два роки після втечі.