На Кіровоградщині село відбило атаку рейдерів на місцеву ферму

Жителі села Бережинка в Кіровоградській області відбили атаку рейдерів на місцеву ферму.

Як повідомляє прес-служба поліції Кіровоградської області.

Згідно з повідомленням, вранці 26 червня група осіб прибула на територію сільськогосподарського підприємства на трьох мікроавтобусах і змусила охоронців вийти з офісного приміщення. Але захопити будівлю їм не вдалося через опір селян.

Утекти рейдерам жителі села теж не дозволили. Поліцейським, які приїхали на місце, залишилося лише затримати 31 особу.

"Охорона, яку ми найняли, втекла (мабуть, перекупили). Відбивали атаки тільки жителі Бережинки. Вони скрутили і поклали обличчям на землю приблизно 30 осіб... Приїхала голова РДА. Знову стріляли в людей, поранених немає, мабуть, просто лякали. Люди позабирали з маршруток їхню провізію - коробки тушонки, мівіни і т.п., подушки, матраци, одяг. Схоже, що приїхали надовго. Одного чоловіка мало не збили машиною, потрапив на капот, але все добре. Серед людей переважно жінки", - розповіла місцева мешканка виданню "Весь Кіровоград".

За цим фактом розпочато кримінальне провадження за ч. 3 ст. 206-2 - рейдерство.

У виданні зазначається, що конфлікт навколо зміни власників агропідприємства «Нива-2010» у Бережинці на початку травня виник .

23 травня під час конфлікту поранили трьох осіб.

13 червня на території підприємства планувалося проведення виконавчих дій, пов’язаних із описом майна товариства.

Тоді до адміністративної будівлі у супроводі приватної охоронної фірми намагався потрапити новий власник, проте місцеві жителі не дали можливості цього зробити.

Читайте також СЕЛЯНИ НА ЧЕРКАЩИНІ БУНТУЮТЬ ПРОТИ ЗЕМЕЛЬНОГО РЕЙДЕРСТВА