Черкаський Департамент освіти хоче купити легковик за понад мільйон гривень

Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради 24 червня оголосив відкриті торги на закупівлю легкового автомобіля типу "універсал" з очікуваною вартістю 1 100 000 грн. Аукціон має початися 12 липня. Усі охочі можуть подати тендерні пропозиції до 11 липня. Замовник ще не оприлюднив тендерної документації. А імовірні майбутні учасники уже зацікавилися торгами.

В інформації про предмет закупівлі вказано, що Департамент хоче купити один легковий автомобіль типу "універсал". Названо також код товару, відповідно до Державного класифікатора продукції та послуг. Більше інформації про автівку, яку планують купити, поки що нема.

Доки у Департаменті готують тендерну документацію, спробуємо з’ясувати, що ж це за авто таке та чи варте воно одного мільйона гривень.

Кілька закупівель легковиків за таким же кодом чи формулюванням "легковий автомобіль типу "універсал" низка організацій провели кількома місяцями раніше в інших регіонах України.

За 452 тисячі гривень Renault LODGI у квітні цього року придбав виконавчий комітет Новоукраїнської міської ради (Кіровоградської області).  Хоча, між іншим, ціна цієї автівки на сайті Renault менша майже на 50 тисяч гривень.

Новоолександрівська сільрада (Дніпропетровська область)  наприкінці минулого року за майже 400 тисяч гривень купила Renault Logan.

Також наприкінці минулого року за кодом ДК 021:2015: 34110000-1, за яким у Черкасах планують закупити "універсал", ДП "УКРІНТЕРАВТОСЕРВІС" придбав Hyundai Tucson 2.0 «Comfort 2WD6MT» ціною 600 тисяч гривень.