ГПУ отримала подання на нардепів Довгого, Полякова та Розенблата

Генпрокуратура отримала подання на притягнення до відповідальності трьох народних депутатів — представника групи "Воля народу" Олеся Довгого, "Народного фронту" Михайла Полякова та БПП Борислава Розенблата.

Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомила прес-секретар Генпрокурора Лариса Сарган.

За її словами, САП передала документи на депутатів у вівторок, 20 червня, близько 15:30.

"Генеральна прокуратура отримала від САП подання на народних депутатів О.Довгого, М.Полякова та Б.Розенблата сьогодні близько 15.30.

Юридична служба ГПУ взяла документи на опрацювання щодо відповідності нормам закону «Про Регламент Верховної Ради України», а саме кожне подання «має бути вмотивованим і достатнім, містити конкретні факти і докази, що підтверджують факт вчинення зазначеною в поданні особою суспільно небезпечного діяння, визначеного Кримінальним кодексом України», - написала Сарган і додала:

"Тому надіслати подання до Верховної Ради на вищевказаних нардепів вже завтра (21 червня - ред.), як наполягають окремі народні депутати, для розгляду їх на регламентному комітеті неможливо, оскільки Генеральна прокуратура має діяти в рамках діючого законодавства.

Генпрокурор прийме рішення про підтримку подань після надходження висновку юридичної служби ГПУ".

Напередодні керівник САП Назар Холодницький заявив, що підписав подання на зняття депутатської недоторканості з народного депутата групи "Воля Народу" Олеся Довгого.

За його словами подання вже передали генеральному прокурору.

"По Довгому минулого тижня прийшло подання по факту за виділення земель у Києві в 2007 році", - зазначив він.

Також Холодницький повідомив, що депутати Борислав Розенблат та Максим Поляков вносили за хабарі зміни в законодавство щодо видобутку бурштину.

Як повідомляв "Ні корупції!", детективи НАБУ затримали охоронця народного депутата БПП Борислава Розенблата під час отримання хабара.

Деякі ЗМІ повідомили, що передані охоронцю народного депутата фракціїї БПП Борислава Розенблата 200 тисяч доларів, призначалися ще одному депутату Верховної Ради - Максиму Полякову.