Сім’я донецького чиновника-мільйонера має 38 гектарів землі біля Вінницького заповідника

Земельні ділянки задекларувала дружина секретаря Слов'янської міськради.

Переглядаючи декларації чиновників, іноді можна помітити багато цікавого. Ось, наприклад, у декларації секретаря Слов'янської міської ради Донецької області задекларовано  дві земельні ділянки по 19 гектарів на Вінниччині, повідомляє кореспондент Vlasno.info.

Тетяна Богданець, яка доводиться дружиною секретарю Слов'янської міської ради Жану Кіму, має дві ділянки площею 18,8820 гектар кожна у селі Буша Ямпільського району. Саме тут знаходиться відоме на всю Україну та за її межами місце сили – історико-культурний заповідник «Буша».

Тетяна Богданець має також житловий будинок площею 81,4 квадратних метри у сусідньому з Бушою селі Дорошівка.

Щоб спитати Жана Кіма, навіщо його дружині 38 гектарів землі та житловий будинок у Дорошівці, ми подзвонили у його приймальну. Однак там зазначили, що у Слов'янській міськраді всі зв'язки з представниками влади відбуваються через прес-службу. Але додзвонитися до неї не вдалося: там ніхто не бере трубку або постійно зайнято. Однак нам пощастило роздобути мобільний телефон Жана Кіма та поставити йому питання особисто. 

– У моєї жінки там родина, і всі землі – це паї. Ще там у нас є «шевченківська» хата-мазанка. Все це у спадок дісталось моїй дружині, – каже секретар Слов'янської міськради Жан Кім. Окрім цього майна, родина секретаря Слов'янської міськради має або орендує: шість земельних ділянок; квартиру площею 55 квадратних метри, садовий будинок на 103,2 квадратних метри, нежитлове приміщення 112,1 квадратний метр. Мешкає родина Жана Кіма у житловому будинку площею 447,7 квадратних метра, який юридично ще не зданий в експлуатацію. 

Секретар Слов'янської міської ради має Mercedes-Benz S 350 L 2013 року випуску. Такі в середньому коштують на вторинному ринку 70 000 доларів. 

Із грошових активів Жан Кім разом з дружиною задекларували 3,4 млн грн, які вони, згідно з декларацією, позичили третім особам.

– Жан Кім бізнесмен-мільйонер. Свій маєток збудував через підставних людей і закінчив будівництво ще до рішення про передачу у власність. Дружина скуповує у місті комунальну землю. Під час окупації Слов'янська був депутатом міськради і сесії він відвідував, – каже журналіст зі Слов'янська Богдан Красовський.

Хто іще має землі у Буші

Але це не всі публічні особи, які мають земельні ділянки у Буші. Начальниця загального відділу виконавчого апарату Вінницької облради Тетяна Пасікова має 2,6 гектара землі у Буші. Її чоловік, Олександр Пасіков, має 2,6 гектар; 25 та 11 соток землі у цьому ж селі. Його ділянка площею 2,6 гектар орендується ТОВ «Буша», яка розташовується біля села Нове Життя, в якому проживає приблизно 70 людей. 

Задекларував земельну ділянку площею 2,67 гектар Роман Ільницький. Він очолює управління агропромислового комплексу Ямпільської РДА. Його теща, Людмила Клібановська, має у буші земельну ділянку площею 2,7 гектара. Помічник гранатометника, молодший інспектор прикордонної служби Краматорського прикордонного загону ОБПК «Курахівка» Олег Козак із вересня 2016 року володіє земельною ділянкою площею 1,9 гектарів у Буші. До речі, сільський голова Буші Олександр Ільницький, окрім земельної ділянки площею один гектар у селі Гальжбіївка , нічого не задекларував

Vlasno.info