У «Народному фронті» просять 500 мільйонів з «грошей Януковича» на «стіну Яценюка»

Фракція «Народний фронт» вимагає в Кабміна направити на облаштування кордону з Росією 500 мільйонів гривень з числа конфіскованих у екс-президента Віктора Януковича і його оточення коштів.

Про це заявив керівник фракції НФ Максим Бурбак під час засідання Погоджувальної ради, повідомляє «Слово і Діло».

Він зазначив, що в Харківській області облаштування кордону з Росією було проведено «на високому рівні».

«Інженерне облаштування треба продовжувати. Тому Кабінет Міністрів повинен у повному обсязі профінансувати відповідну бюджетну програму цього року і збільшити фінансування проекту в наступному році», – заявив Бурбак.

При цьому він вимагає виділити на будівництво 500 мільйонів гривень з числа конфіскованих у Януковича коштів.

«Ми вимагаємо направити на облаштування кордону 500 мільйонів гривень з числа коштів повернутих за судовим рішенням щодо спецконфіскаціі грошей, вкрадених режимом Януковича», – додав він.

Видання нагадало, що 15 червня заступник міністра внутрішніх справ України Вадим Троян розповів, що станом на зараз державний проект «Стіна» реалізований приблизно на 14%, ще необхідно облаштувати дві тисячі кілометрів кордону з Росією.

Як повідомляв "Ні корупції!", у серпні минулого року стало відомо, що Національне антикорупційне бюро веде розслідування за фактом розкрадання коштів на будівництві «Стіни» («Європейського валу») на кордоні з Росією.

Раніше, як також повідомляв «Ні корупції!», журналісти проекту «Дістало!» відвідали Харківщину і подивилися, як виглядає розрекламована урядом «Стіна» на кордоні з Росією. Виявилось, що українська «могутня» стіна, побудована за десятки мільйонів гривень – це просто паркан із металевою сіткою, який іноді переходить просто в траншею.

Читайте також У ЯНУКОВИЧА КОНФІСКУВАЛИ 1,5 МІЛЬЯРДІВ ДОЛАРІВ