Суд конфіскував у Курченка Одеський НПЗ

Районний суд Одеси конфіскував Одеський нафтопереробний завод, що належить групі "СЄПЕК" Сергія Курченка, на користь Кабінету міністрів.

Про це на своїй сторінці у Фейсбук написав Генпрокурор Юрій Луценко.

"В рамках укладення угоди зі слідством районний суд Одеси виніс вирок про спецконфіскацію цілісного майнового комплексу Одеського НПЗ як знаряддя злочину злочинної організації Курченка.

Завод перейшов у власність держави в особі Кабінету Міністрів", - написав Луценко і додав, що тепер він сподівається на швидкий і прозорий аукціон з приватизації.

Як повідомляв "Ні корупції!", прокуратура Одеської області оголосила у розшук колишнього гендиректора та виконавчого директора Одеського НПЗ, причетних до махінацій з нафтопродуктами у «злочинній схемі Курченка».

Також, як повідомляв «Ні корупції!», у січні Управлінням з розслідування кримінальних проваджень у сфері економіки Генпрокуратури України розпочато досудове розслідування за фактом зловживання службовим становищем співробітників енергетичної митниці ДФС України. Вони підозрюються в змові з групою компаній Сергія Курченка, для яких протягом 2015-2016 рр. штучно занижували ставки акцизного збору шляхом маніпуляцій з кодами товарів.

В матеріалах справи фігурують ПП "НП-Трейдинг" і ТОВ "Нафтопродукт Трейдинг". Протягом останніх двох років вони виступали в ролі імпортерів нафтопродуктів російського і білоруського виробництва.

Читайте також БОЙКОТ СУДА: ЧТО БУДЕТ С ОДЕССКИМ НПЗ

КУРЧЕНКО НАМАГАЄТЬСЯ ВИВЕЗТИ З ОДЕСЬКОГО НПЗ ПАЛЬНЕ – ЧОРНОВОЛ