На хабарі впіймався головний інспектор Київської митниці

Співробітники Служби безпеки України спільно з військовою прокуратурою викрили на хабарі головного державного інспектора управління протидії митним правопорушенням Київської митниці.

Про це повідомляє прес-центр Служби безпеки України.

Правоохоронці, у рамках кримінального провадження, відкритого за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України задокументували отримання зловмисника семи з половиною тисяч доларів США від імпортера побутової техніка за нестворення штучних перешкод при розмитненні товару.

Оперативники спецслужби затримали митника на околиці Києва поблизу одного з торгівельно-розважальних центрів під час отримання частини хабара. Зловмисник намагався на власному автомобілі втекти з місця події, спровокувавши масштабну дорожньо-транспорту пригоду, в якій постраждали громадяни.

«У ході обшуків за місцем роботи та проживання головного інспектора, співробітники СБ України вилучили велику кількість валюти та записи з відмітками про тримання хабарів від компаній-імпортерів», - йдеться у повідомленні.

Там же додається, що тривають невідкладні слідчо-оперативні дії для притягнення до відповідальності інших посадовців Київської митниці, задіяних у кримінальній оборудці.

Як повідомляв «Ні корупції!», на Київщині митники на хабарах щомісяця заробляли по 100 тисяч доларів до зарплати.

Так, прокуратурою Київської області викрито групу митників, які організували схему поборів за безперешкодне розмитнення товарів, внаслідок чого їх щомісячний заробіток сягав близько 100 тис. доларів. За розмитнення 1 контейнера, зокрема горіхів, митники отримували від 200 до 800 доларів США.

Читайте також ПОСАДОВЕЦЬ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ МИТНИЦІ «СПАЛИВСЯ» НА ХАБАРІ

НАЧАЛЬНИК ПОСТУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ МИТНИЦІ «ПОПАВСЯ» НА $6 ТИСЯЧАХ ХАБАРА