Лише 11% росіян хвилює корупція режиму Путіна – опитування

Після демонстрації фільму «Он вам не Димон» про корупцію у вищих ешелонах російської влади, знятого командою опозиційного політика РФ Олексія Навального, після двох масштабних всеросійських акцій протестів, жителі Росії не особливо переймаються проблемою корупції. 

Про це свідчать дані дослідження Всеросійського центру вивчення громадської думки (ВЦВГД), повідомляє "Главком".

Так, корупцію визнають однією з основних проблем своєї держави лише 11% росіян.

Як повідомлялося, 12 червня в 187 російських містах проходять організовані фондом Навального антикорупційні акції протесту

Напередодні Олексій Навальний заявив, що узгоджений з мерією мітинг на проспекті Сахарова в Москві не може відбутися через тиск влади, яка заборонила використовувати звукопідсилюючу апаратуру і відеоекрани на мітингу. У своєму блозі Навальний закликав своїх прихильників вийти на мирну акцію в центрі міста на Тверській вулиці.

Прокуратура Москви в ніч проти 12 червня випустила попередження організаторам антикорупційної акції в центрі російської столиці про «неприпустимість порушень закону».

На повідомлення прокуратури Навальний відреагував так: «Якби ви, політичні повії, займалися своєю роботою, то і ніякі мітинги були б не потрібні».

У Москві ще з ночі проти 12 червня влада почала ретельно готуватися до акції протесту, організовану Олексієм Навальним. На вулицях столиці РФ з'явилися високі барикади з мішків з піском, а за ними - протитанкові ліжаки

У деяких російських містах вже почали затримувати учасників акцій протесту.

Згодом у Москві затримали лідера російської опозиції Олексія Навального.

Як повідомляв "Ні корупції!", суди в Китаї в 2016 році засудили 2 тисячі 862 людини за звинуваченням у корупції.

У 2016 році в Румунії, як повідомляв «Ні корупції!», було передано до суду 1,3 тисячі кримінальних справ щодо корупції, а загальний збиток, нанесений державі, оцінюється в 260 мільйонів євро. На лаві підсудних опинилися три міністри, 18 депутатів парламенту, 47 мерів і 21 директор великих комерційних компаній.

Також, як інформував «Ні корупції!», в Україні у 2016 році лише п'ять з 362-х хабарників отримали тюремні строки, та й з тих один втік.

Так, серед засуджених – голова Новошмідтівської сільради (Миколаївська обл.), начальник Миколаївської виправної колонії (Львівська обл.), військовослужбовець Збройних сил України, оперуповноважений карного розшуку міліції Харкова і податковий інспектор з Одеси. Вони отримали від 2,4 до 5,1 років позбавлення волі. Однак податківець засуджений лише заочно, бо він втік від слідства і знаходиться в розшуку.