Суд визнав мера Бахмута Олексія Реву винним у корупції

Артемівський міський суд Донецької області 14 червня ухвалив визнати мера Бахмута Олексія Реву винним у вчиненні адміністративних корупційних правопорушень.

Про це йдеться на сайті Національного агенства із запобігання корупції (НАЗК). 

Так, за інформацією НАЗК, агентство 23 березня 2017 року направило два протоколи стосовно Олексія Реви про вчинені ним адміністративні порушення щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів (частина перша статті 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення) до Артемівського міськрайонного суд Донецької області.

НАЗК встановило, що міський голова Бахмута порушив вимоги щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів. Зокрема, на засіданнях сесій Артемівської міської ради під час розгляду питань про надання дозволів на розробку проектів землеустрою, затвердження проектів землеустрою та надання земельних ділянок в оренду в т.ч. підприємству своєї дружини, він порушив правила врегулювання конфлікту інтересів в діяльності міських голів, а саме самостійно публічно не оголосив про конфлікт інтересів.

За результатами розгляду Судом дві справи про адміністративне правопорушення відносно Реви О.О. були об’єднані в одне провадження – справу адміністративне провадження № 219/2925/17 (номер провадження № 3/219/719/17).

Артемівський міськрайонний суд Донецької області 14 червня 2017 року постановив Олексія Реву визнати винним у скоєні адміністративних правопорушень, передбачених частиною першою статті 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Водночас, повідомили у НАЗК, суддя Брежнев О.А. оголосив Олексію Реві усне зауваження за кожне правопорушення окремо та звільнив його від адміністративної відповідальності за малозначністю скоєного.

"На думку Національного агентства така судова практика в подальшому може слугувати негативним прикладом для інших суб’єктів адміністративних правопорушень за корупційні діяння", - йдеться у повідомленні.

Як повідомляв "Ні корупції!", раніше у НАЗК заявляли, що там мають намір перевірити можливий конфлікт інтересів у міністрів, які взяли на поруки підозрюваного в корупції колишнього депутата Верховної Ради Миколу Мартиненка від фракції «Народний фронт».

Читайте також ШТРАФ У 1700 ГРИВЕНЬ ЗА КОНФЛІКТ ІНТЕРЕСІВ ЦІНОЮ В ТРИ МІЛЬЙОНИ

ПАРЛАМЕНТСЬКІ ЗАБУДОВНИКИ: КОНФЛІКТ ІНТЕРЕСІВ У КОМІТЕТІ БУДІВНИЦТВА