Мер Полтави про скасування рішень про МАФи: “Я нікому нічого не обіцяв”

Міський голова Полтави Олександр Мамай наголосив, що не обіцяв скасувати рішення про розміщення тимчасових споруд у місті.

Про це повідомляє "Громадське.Полтава".

На сесії Полтавської міської ради депутат із фракції "Самопоміч" Дмитро Сенчакович заявив про незаконність наданих дозволів на розміщення тимчасових споруд у Полтаві, зокрема, на Соборності, 27 та Івана Мазепи, 45. Депутат згадав про обіцянки міського голови Олександра Мамая щодо скасування відповідних рішень.

На це Олександр Мамай відповів, що нікому нічого не обіцяв. Питання про встановлення мораторію на МАФи внесли до порядку денного, але чи підтримають його депутати, дізнаємося пізніше.

Нагадаємо, що в інтерв’ю "Громадському ТБ. Полтава" 13 квітня Олександр Мамай сказав, що мораторій на МАФи запровадять на наступній сесії, а також зауважив, що до чергової сесії ніхто не будуватиме нових МАФів.

Як повідомляв "Ні корупції!", після кривавої сутички за забудови арки у Полтаві мер Полтави заявив, що хоче мораторію на зведення МАФів.

Зокрема, тоді Олександр Мамай заявив, що він зареєстрував проект рішення про запровадження мораторію на МАФи у Полтаві, а підприємець Віктор Степаненко призупиняє будівельні роботи в арці.

Дивіться також, як Мамай втік від активістів, бо вперто не хотів проводити позачергової сесії.

Читайте також У ПОЛТАВІ СТАЛИСЯ СУТИЧКИ ПІД ЧАС АКЦІЇ ПРОТЕСТУ ПРОТИ ЗАБУДОВИ АРКИ “ГАЗЕТНОГО РЯДУ”

У ПРОТИСТОЯННІ ПОЛТАВЧАН ЗА АРКУ ЗАСВІТИВСЯ ПОМІЧНИК ДЕПУТАТА ОБЛРАДИ