Заступнику Кличка Спасибку подарували понад мільйон

Заступник голови Київської міської державної адміністра Олександр Спасибко отримав у подарунок від родича 1,3 мільйона гривень.

Така інформація міститься в його повідомленні про зміну майнового стану, передає «Слово і Діло».

"14 червня цього року чиновника КМДА отримав цю суму від громадянина України Валерія Олександровича Спасибка, ймовірно його сина або, можливо, батька. Водночас, у щорічній е-декларації заступника Кличка син значиться безробітним, а за 2016 рік не отримав ніякого доходу", - зазначили журналісти і додали, що інформація про батька Спасибка в е-декларації відсутня.

Своєю чергою, додамо, що згідно з е-декларацією за 2016 рік, у родини Спасибка є 1 будинок, 2 квартири, гараж і три земельні наділи.

Дружина посадовці їздить на  PORSHE CAYENNE 2013 року випуску.

Готівкою у Спасибка було понад півмільйона гривень, 45 000 доларів і 7 000 євро.

Як повідомляв "Ні корупції!", 10 жовтня 2015 року директором Департаменту будівництва та житлового забезпечення КМДА було призначено Олександра Спасибка, який є екс-менеджером Леоніда Юрушева (за підсумками 2012 року Л.Юрушев займав 19 місце в рейтингу 200 найбагатших людей України - ред.). О.Спасибко з 2006 року був незмінним директором того самого ТОВ «Ярославів Вал». Нині у цьому ж ТОВ працює дружина Спасибка Тетяна Леонідівна.

Компанія «Ярославів Вал» займається будівництвом, купівлею-продажем нерухомості, а також здаванням в оренду нерухомості власної і державної. Фірма відома такими забудовами як готелі «InterContinental» на Великій Житомирській,«Fairmont Grand Hotel Kyiv» на Подолі, «Рив’єра на Подолі», бізнес-центр «Leonardo» на розі Володимирської та Хмельницького (спільно з «Еста Холдинг» Рината Ахметова).

Читайте також КЛИЧКО І СПАСИБКО ВИРІШИЛИ ЗАБУДУВАТИ ПИРОГОВЕ БАГАТОПОВЕРХІВКАМИ