У ЦПК показали, хто стоїть за інформаційною атакою проти них

Громадська організація Центр протидії корупції звинувачує в організації інформкампанії проти своїх активістів екс-нардепа "Народного фронту" Миколу Мартиненка, парламентаря від БПП Ігоря Кононенка та екс-міністра екології Миколу Злочевського.

На своїй сторінці у Фейсбук активісти ГО "Центр протидії корупції" розмістили відповідну інфографіку, яку підписали "Національний інтерес" Народного фронту".

"Трохи зібрали інформацію про цих маріонеток: один рветься в політику, інший, що привів людей у камуфляжі під військкомат, куди ходив Шабунін, проходить у справі про контрабанду в АТО. Ланцюжок від цих шісток тягнеться до Мартиненка, Кононенка та Злочевського - гарна компаха, да? Прикольно, що ці гонго-активісти ніфіга не зробили, не є експертами в жодній з антикорупційних тем, але - опа! - з'являються в праймі інформаційного телеканалу, де ведучим працює дружбан графомана Апасова з Національного інтересу. Давайте розберемося", - пишуть активісти.

Вони також перерахували і назвали усіх присутніх на своїй інфорграфіці.

Так, за словами активістів ЦПК, Василь Апасов, голова правління ГО Національний інтерес, у минулому - звільнений з Ньюзвану "журналіст". "З огляду на затерті вже дописи Васі у Твіттері та ФБ - був прихльником Антимайдану, але швидко перевзувся в люблюукраїну. Має дружину, спільно з якою заробили 5,2 лями за 2016 рік", - йдеться у повідомленні.

Там же додається, що "новоспечений "викривач" антикорупціонерів-ФОПів - сам ФОП, на який у 2016 році невідомо звідки впало майже 2 лями (джерело не вказав), і ще якась копєєчка від тещі - Лозан Уляни, яка є власницею ТОВ "ІА "УНН".  

Засновниками громадського об'єднання "Національний інтерес України" крім Апасова є Дмитро Присяжнюк та Ігор Півень.

Півень у минулому - інспектор у боротьбі з корупцією в еко-інспекції Полтавської обл. Помічник нардепа Сергія Тригубенка (БПП). Був співзасновником ТОВ, де директором працював брат Миколи Злочевського.

"Ігорюня також є співзасновником ГО "Спілка ветеранів військової розвідки". Другим засновником Спілки є Пархоменко Сергій, заступник начальника філії ВГМК ПАТ ОГКХ, який скаржився на діяльність НАБУ, коли ті затримували керівника ОГКХ - менеджера екс-нардепа Миколи Мартиненка – Журила. Таке ото кубло", – зазначають у ЦПК.

"Хоча, можливо, все це - і є національний інтерес Народного Фронту? Будемо далі шукати, бо зараз зібрали тільки факти на поверхні з відкритих нами реєстрів і декларацій цих “правдошукачів", - підсумували активісти.

Як повідомляв "Ні корупції!", активіста-антикорупціонера Віталія Шабуніна облили з газового балончика біля Дніпровського військкомату Києва.

Читайте також  ІНФОРМАЦІЙНА (І НЕ ТІЛЬКИ) АТАКА НА ЦЕНТР ПРОТИДІЇ КОРУПЦІЇ: ЩО СТАЛОСЯ І ХТО ЗА ЦИМ СТОЇТЬ

КТО И ЗАЧЕМ ДИСКРЕДИТИРУЕТ ШАБУНИНА И ЕГО СОРАТНИКОВ