Розіграли поміж своїх: фірма зі статутним капіталом 44 тисячі виконає замовлення на 320 мільйонів

КП «Київпастранс» оголосило переможця в тендері на постачання міських автобусів, на що з бюджету було виділено більше півмільярда гривень.

Тендер виграло ТОВ «МАЗтранссервіс» зі статутним капіталом всього 44 тисячі гривень.

Як з'ясував "Ні Корупції!", компанія-переможець пов’язана з головним конкурентом на цих торгах.

Так, згідно з документацією, до торгів було допущено всього дві компанії – дочірнє підприємство «Автоскладальний завод №1 ПАТ Автомобільна компанія «Богдан моторс» і ТОВ «МАЗтрансервіс».

Різниця між пропозиціями на таку велику партію транспорту – 70 автобусів - склала всього 200 тисяч гривень. Більше того, участь у тендері одного з конкурентів ТОВ «Науково-технічне підприємство СТГ Інженіринг» відхилили через невідповідність вимогам тендерної документації, а скарги компанії були залишені без розгляду.

Згідно з аналітичною системою Youcontrol, підприємство «Автоскладальний завод №1 ПАТ Автомобільна компанія «Богдан моторс» і фірма «МАЗтрансервіс» взаємопов’язані.

Таким чином, по суті, у крупному тендері на закупівлю автобусів конкуренції не було – конкурс був розіграний між своїми. Один автобус для Києва буде закуплений за ціною 4,626 мільйона гривень.

Як повідомляв «Ні Корупції!», компанія «Богдан», яка неодноразово ставала переможцем у тендерах на постачання транспорту для різних міст по всій Україні протягом останніх років, належить бізнес-партнеру Президента країни, першому заступнику секретаря РНБО Олегу Гладковському (колишнє прізвище Свинарчук).

Читайте також: ПОРОШЕНКО ВЫШЕЛ НА МАРШРУТ