На голову ТВК Коцюбинського скоєно напад: зловмисника затримали (відео)

Голову територіальної виборчої комісії Коцюбинського Людмилу Демченко жорстоко побили у дворі її власного будинку.

“Я вийшла в двір зранку, а біля фіртки стояв чоловік. Я перепитала, хто він. Чоловік сказав, що представляє нового провайдера і пропонує послуги. У нього були листки А4 і там було щось написане від руки. Я перепитала, чому від руки, чого договір не друкований, і вже хотіла закривати фіртку. У цей момент він мене вдарив. Я впала, і він почав мене бити. Я закричала – вибіг мій син і сусід. У нападника був балончик – “Телен -4”, – розповідає Демченко “Громаді Приірпіння”.

Ось листки, які були при нападникові.

На місце прибігли активісти та депутати, зокрема Олена Сокотюк, яка очолює депутатську групу “Приватний сектор”, де відбувся напад на голову ТВК. Нападник лежав скручений на землі.

“Нападник сказав, що його звати Кирил. Він з Києва. Його найняв якийсь “Серьога” з бородою, “поганялова” він ніби не знав, але потім скзаав, що його “поганялово” – танк. Замовник сказав прийти конкретно до цього будинка, нічого не брати і зробити те, що зробив нападник. На уточнююче питання, що зробити, нападник сказав – зробити те, що я зробив. За це йому обіцяли заплатити 1 000 гривень. Леся Петрик-Єльникова пригадує, що нападник, який її бив і напав на селищну голову Ольгу Матюшину під будинком, дуже схожий на цього, і метод побиття – той самий – Демченко били прицільно в голову,” – розповідає Сокотюк.

Мешканці приватного сектору готові були влаштувати самосуд просто на місці, коли побачили, що сталося з Демченко.

Демченко – старожил селища, яку знають всі місцеві у приватному секторі селища. Старша жінка як бюджетний працівник не криючись їздила на майдан і варила майданівцям кулеші.

Під час роботи ТВК в Коцюбинському попри тиск з боку “Нових облич” виконала свій обов’язок голови ТВК і провела вибори. З посади в амбулаторії, де вона пропрацювала кілька десятків років, її фактично змусили звільнитися. Медицина, нагадаємо, підпорядкована Ірпеню. Зараз жінка допомагає оформлювати субсидії мешканцям селища.

Поліція приїхала о 8:30. На нападника вдягнули наручники. На місце події прибув і депутат облради від “Свободи” Ігор Домбровський.

Його посадили в машину поліції. Але Наталія Коломієць, помічниця народного депутата Ольги Червакової, сказала не відвозити нікуди нападника до приїзду слідчо-оперативної групи. Машина поліції з нападником залишається біля двору Демченко.

Як з’ясувалося, нападник сам із Білої Церкви. Зараз проживає в гуртожитку на Борщагівці. За інформацією очевидців, нападник був не сам і діяв зі спільником, який був разом з ним у Коцюбинському. У соцмережі депутат Ірпінської міської ради від “Нових облич” Олексій Олійник написав, що активісти влаштували шоу і облили потерпілу “свинячою кров’ю”.

За поліцією приїхала швидка. Демченко надали першу медичну допомогу. Поки що важко встановити точний діагноз і ступінь ушкоджень. У супроводі активістів Демченко повезли в лікарню.

Нагадаємо, на минулому тижні вдень активістці та журналістці Ірині Федорів невідомі зловмисники порізали шину автомобіля.

Залишається нерозкритим і напад на юриста Коцюбинської селищної ради, який представляв інтереси громади в суді у справі щодо каналізації по вул. Бакала, за яку віддали кілька мільйонів гривень і яка не функціонує належним чином. Також залишається нерозкритим побиття сина активістки Людмили Буток, на якого напали перед виборами, коли активісти проводили дворові зустрічі.

"Громада Приірпіння"