Гендиректор «Київавтодору» не може пояснити, чому його не звільняє Кличко

Олександр Густєлєв і Віталій Кличко

Генеральний директор комунальної корпорації «Київавтодор» не зміг пояснити, чому він досі не звільнений на підставі поданої ним ще у березні заяви про звільнення, і порадив звернутися за відповідними роз’ясненнями до свого керівництва – у Департамент транспортної інфраструктури виконавчого органу Київської міської ради (КМДА).

Про це йдеться у відповіді на запит, яку отримав «Ні корупції!».

«Щодо інформації про результати звільнення на підставі поданої заяви про звільнення генеральним директором Густєлєвим О.О., рекомендуємо звернутися до Департаменту транспортної інфраструктури ВО КМР (КМДА), оскільки відповідно до розпорядження Київського міського голови №118 від 15 липня 2013 року (із змінами і доповненнями від 12 березня 2016 року № 197), подання щодо звільнення з посади керівника КК «Київатодор», вноситься Київському міському голові керівником Департаменту транспортної інфраструктури Київради (КМДА) за погодженням із заступником голови Київської міської державної адміністрації», - йдеться у відповіді на запит.

Крім того «Ні корупції!» поцікавився, який розмір заробітної плати гендиректор КК «Київавтодор» О.Густєлєв отримував на своїй посаді за період від часу написання заяви про звільнення і до сьогодні, одначе відповідати на це запитання сам Густєлєв не захотів, порадивши читати декларацію про його доходи із торішнім розміром зарплати.

Як повідомляв «Ні корупції!», у квітні у Кличка пояснили, чому Густєлєв досі не звільнений: у київського міського голови фізично не доходили руки до підписання документу про звільнення гендиректора корпорації, що був підготовлений на основі заяви самого Густєлєва. Хоча Управління по роботі з персоналом апарату виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) підготувало проект розпорядження Київського міського голови щодо звільнення О. Густєлєва з посади гендиректора Комунальної корпорації «Київавтодору» та передало його міському голові на візування в установленому порядку.

Також, як повідомляв «Ні корупції!», Віталій Кличко повідомив, що генеральний директор «Київавтодору» Олександр Густєлєв після інциденту з обвалом Шулявського шляхопроводу написав заяву про звільнення.

Однак, як перевірив «Ні корупції!», станом на 23 березня Густєлєв продовжував ходити на роботу і виконувати свої посадові обов’язки.

Прес-секретар КК «Київавтодор» підтвердив «Ні корупції!» факт написання заяви про звільнення Густєлєвим. Одначе запевнив, що Густєлєв дійсно продовжує працювати на посаді керівника, а про його потенційне звільнення у корпорації нічого не відомо.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ КЛИЧКО СКАЗАВ НЕПРАВДУ: ШУЛЯВКА НІКОГО НЕ ПОКАРАЛА І НЕ ЗВІЛЬНИЛА

ГЕНДИРЕКТОР «КИЇВАВТОДОРУ» ТОРІК КУПИВ ЛЕКСУС ЗА ЦІНОЮ ТРЬОХ СВОЇХ РІЧНИХ ЗАРПЛАТ. А ЩЕ КВАРТИРУ Й ГАРАЖ