Екс-заступник прокурора Рівненщини Боровик вийшов із СІЗО під заставу в 1 мільйон

З Лук'янівського СІЗО вийшов колишній заступник прокурора Рівненської області Андрій Боровик, який підозрювався в організації злочинного угруповання, що займалося незаконним видобутком бурштину. 

Справу перекваліфікували, це дозволило підозрюваному в незаконному видобутку бурштину вийти на волю.

Про це повідомляє кореспондент "112 Україна".

"Колишній заступник прокурора Рівненської області Андрій Боровик тільки що покинув стіни Лук'янівського СІЗО, сів у машину адвоката і поїхав. Журналістам коментувати нічого не став, сказав, що дасть інтерв'ю трохи пізніше. Він вийшов під заставу в 1 млн грн.

Він перебував у СІЗО майже рік, адвокати сказали, що справу перекваліфікували, тому так сталося", - повідомив кореспондент.

Варто відзначити, що Боровика підозрюють у незаконному видобутку бурштину у Рівненській області.

Додамо, що на сьогодні майже всі керівники "бурштинової мафії" вже на волі. Як повідомляє ТСН, у Генпрокуратурі заявили про завершення досудового розслідування гучної "Бурштинової спецоперації", однак, більшість гучних фігурантів бурштинової справи вже вийшли на волю. 

Досі під вартою залишалося двоє прокурорів - Боровик та Топольський. Співробітник СБУ вийшов під заставу понад 5 мільйонів гривень. Кримінальний авторитет та двоє екс-правоохоронців теж на волі. Вони уклали угоду зі слідством. Подробиці - не розголошують. 

Як повідомляв "Ні корупції!", 4 липня 2016 року  було викрито "Бурштинову мафію" з правоохоронців, зокрема було затримано заступника прокурора Рівненської області Андрія Боровика.

Співробітники спецслужби спільно з прокуратурою та поліцією затримали керівників та учасників організованого угруповання, яке «очолювали» заступник прокурора Рівненської області, підполковник контррозвідки місцевого управління СБУ та два колишніх начальники районних відділів поліції.

П’ятий організатор – місцевий мешканець, який контролював роботу бригад копачів бурштину, забезпечував зберігання та накопичення «сонячного каменю».

Також, як повідомляв «Ні корупції!», торік улітку у Печерському суді столиці обрали запобіжний захід для заступника прокурора Рівненської області Андрія Боровика, якого підозрюють у причетності до бурштинової мафії.

Його заарештували на 60 діб з правом вийти під заставу у 9 мільйонів 646 тисяч гривень.

Таким чином, нині розмір застави було зменшено майже удесятеро.

Читайте також БАТЬКО «БУРШТИНОВОГО ПРОКУРОРА» АНДРІЯ БОРОВИКА ЗБИВ НА СМЕРТЬ ЖІНКУ І ВТІК