Прокуратура заборонила оприлюднювати рішення суду про “кошти Януковича”

Інформація про вирок Краматорського суду про спецконфіскацію 1,5 мільярда доларів екс-президента Віктора Януковича і його оточення відсутня у Єдиному держреєстрі судових рішень на прохання Військової прокуратури.

Про це повідомив в.о. гендиректора ДП "Інформаційні судові системи" Дмитро Дубінка на запит керівника відділу боротьби з корупцією Центру "Ейдос" Гліба Канєвського, інформує УП. 

"Постановою Військової прокуратури сил АТО про застосування заходів безпеки до осіб, які беруть участь у кримінальному судочинстві від 21 березня 2017 року зобов’язано застосувати заходи безпеки у кримінальному провадженні за підозрою фігуранта кримінального провадження в участі у злочинній організації, вчиненні у її складі дій, передбачених ч. 1 ст. 255 та ч 4 ст. 28 ч. 3 ст. 299 ККУ, зокрема, в вигляді неоприлюднення тексту судового рішення за результатами розгляду обвинувального акту та угоди про визнання винуватості (…) для доступу у Реєстрі до завершення досудового розслідування у кримінальному провадженні", - сказано у відповіді Дубінка.

Як повідомляв "Ні корупції!", 28 квітня стало відомо, що суд останньої інстанції дозволив конфіскацію заарештованих 1,5 млрд доларів, які належали оточенню екс-президента Віктора Януковича.

Також, як повідомляв "Ні корупції!", Президент Порошенко заявив, що скарги на рішення суду про конфіскацію в державний бюджет 1,5 млрд доларів, арештованих на рахунках Януковича і його оточення, відсутні.

Пізніше нардеп Сергій Лещенко заявив, що "кошти Януковича" конфіскували з порушеннями за два тижні, а саме рішення Краматорського суду про спецконфіскацію 1,5 мільярда доларів колишнього президента Віктора Януковича і його оточення станом на 12 травня було відсутнє у Єдиному держреєстрі судових рішень.

Читайте також ПРЕЗИДЕНТ ВВАЖАЄ, ЩО «ГРОШІ ЯНУКОВИЧА» УКРІПЛЯТЬ ФІНАНСОВО-БАНКІВСЬКУ СИСТЕМУ, СТАБІЛІЗУЮТЬ ГРИВНЮ І ПРИВАБЛЯТЬ ІНВЕСТИЦІЇ