Начальник відділу Чернівецької міськради попався на хабарі

Співробітники Служби безпеки України спільно з прокуратурою та поліцією викрили на хабарі начальника одного з відділів Чернівецької міської ради.

Про це повідомляє прес-центр Служби безпеки України.

Правоохоронці задокументували, що посадовець систематично вимагав через посередника від місцевих громадян та підприємців гроші за погодження дозвільної документації у сфері архітектурних змін в історичній частині Чернівців.

«Затримали керівника відділу та посередника, згідно зі ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України, у службовому кабінеті під час передачі частини хабара у розмірі сімсот доларів США», - повідомили в СБУ і додали, що відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України.

Як повідомляв «Ні корупції!», у листопаді минулого року працівники Служби безпеки України спільно з прокуратурою затримали заступника керівника управління архітектури та містобудування Хмельницької міської ради затримала на хабарі

Чиновник вимагав сім тисяч гривень від місцевого мешканця за дозвіл на реконструкцію приватного будинку.

Правоохоронці затримали здирника у службовому кабінеті після одержання неправомірної вигоди.

Як повідомили у прокуратурі Хмельницької області в результаті запиту "Ні корупції!", справу цього архітектора-хабарника передали до суду за два місяці.