На Київщині квартири для військовослужбовців придбали у будинку, що підлягає знесенню

Міністерство внутрішніх справ України за кошти державного бюджету України та за результатами проведеного конкурсу придбало 7 однокімнатних квартир у фізичної особи Мількевич О.Ю. (Київська область, м. Обухів, вул. Київська, 113, кв. 25) з вартістю 1 кв. м загальної площі житла 12 000,0 грн.. Загальна площа придбаного житла склала у ЖК «Комфорт Хаус»- 272,7 кв. м.

Результати закупівель розміщені на сайті Міністерства внутрішніх справ.

Водночас, як повідомляв «Ні корупції!» у матеріалі «ОБУХОВСКИЕ СТРОЙКИ ВНЕ ЗАКОНА: ПОЧЕМУ ДЕПУТАТ-СТРОИТЕЛЬ ЧУВСТВУЕТ СЕБЯ БЕЗНАКАЗАННЫМ», за будівництвом, де було придбано квартири для військовослужбовців, уже не перший рік тягнеться скандальний шлейф.

Так, врахувавши невідповідність або повну відсутність необхідних для будівництва дозвільних документів, суд спочатку заборонив власнику ЖК «Комфорт хаус» проводити будь-які роботи зі зведення ЖК, водночас інше судове рішення було вже про повну заборону будівництва на території.

Попри рішення судів від 2015 року, будівництво таки тривало, що фіксували судові виконавці. В результаті, до Обухівського відділу МВС було написано подання про відкриття кримінальної справи за ст. 382 Кримінального Кодексу України щодо невиконання рішення суду.

Наступне рішення суду від 2016 року за позовом ДАБІ було ще жорсткішим. Так, Київський окружний адміністративний суд ухвалив рішення знести скандальний ЖК.

«Що робитиме керівництво МВС, коли Мількевичу доведеться виконати рішення суду про знесення будинку, де за бюджетний кошт придбані квартири для військовослужбовців, залишається загадкою», - йдеться у тексті статті.