Боротьба з корупцією: Україна виконала 85% рекомендацій Ради Європи

До кінця 2016 року Україна успішно виконала 85% рекомендацій Ради Європи щодо протидії корупції та майже половину рекомендацій щодо забезпечення прозорості фінансування політичної діяльності.

Про це йдеться в оприлюдненій у середу доповіді Групи країн проти корупції (GRECO) Ради Європи, яка висвітлює ситуацію в 49 країнах упродовж 2016 року, повідомляє Укрінформ.

«Згідно з доповіддю, до кінця 2016 року Україна успішно імплементувала 85% рекомендацій GRECO, які стосуються притягнення до кримінальної відповідальності за корупційні протиправні дії», - заявили у Раді Європи.

Також, як зазначається у доповіді, Україна виконала майже половину рекомендацій щодо прозорості фінансування політичної діяльності.

Решта рекомендацій залишилися виконаними лише частково, констатували в GRECO.

Як повідомляв «Ні корупції!», у ГПУ підрахували, що упродовж 5 місяців 2017 року слідчими Головного слідчого управління ГПУ та регіональних прокуратур до суду направлено 1023 обвинувальні акти, з яких 400 - про корупційні кримінальні правопорушення.

Крім того за 5 місяців 2017 року Головним слідчим управлінням Генеральної прокуратури викрито та затримано 9 осіб під час одержання неправомірної вигоди на загальну суму понад 2 млн грн. Чотирьом затриманим судом обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з одночасним визначенням застави загалом на суму майже 1,6 млн грн, які внесено на відповідний казначейський рахунок.

Читайте також ЖУРНАЛІСТИ ЗНАЙШЛИ ЛИШЕ 3,8 МЛРД З 10 ПОВЕРНУТИХ, ПРО ЯКІ ЗВІТУВАЛА ГПУ