YouControl: Жодних несанкціонованих втручань у держреєстри не було

YouControl отримав відповіді від розпорядників державних реєстрів щодо фактів несанкціонованого доступу до них. Їх відповідь - жодних несанкціонованих втручань не було.

Про це «Ні корупції!» повідомили в прес-службі компанії YouControl.

Там нагадали, що обшуки в компанії YouControl в березні цього року проводилися на підставі звинувачення СБУ у тому, що компанія продавала на території України спеціальні технічні засоби (СТЗ), виготовлені в Російській Федерації, а також за їх допомогою здійснювала “негласне та несанкціоноване втручання в роботу автоматизованих систем та комп’ютерних мереж державної форми власності… і вчиняла несанкціоновані дії щодо інформації Міністерства юстиції України, Державної фіскальної служби України, Державної судової адміністрації України та інших органів державної влади”.

При цьому, зазначають у компанії, СБУ не наводить жодної конкретної події збуту СТЗ російського виробництва чи факту втручання, а лише обмежилась загальними фразами. Натомість адвокатами зібрані докази, що підтверджують факти: YouControl не є імпортером жодних техзасобів з РФ (це підтверджує ДФС) і втручань в реєстри не було.

«Адвокати YouControl звернулися до Державної судової адміністрації України, ДП “Національні інформаційні системи”, Державної служби статистики, Мінекономрозвитку України, Міністерства юстиції України і Вищого господарського суду України за інформацією, чи фіксували вони будь-які несанкціоновані втручання в систему. Усі розпорядники реєстрів відповіли, що в період часу з 2015 року по сьогодні такі факти не мали місце. Отже, звинувачення СБУ повністю спростоване самими розпорядниками держреєстрів», - йдеться у повідомленні.

Також у компанії YouControl зазначили, що тепер мають сподівання, що у Службі безпеки України візьмуть до уваги цей факт та припинять вигадувати неіснуючі порушення.

Як повідомляв "Ні корупції!", 23 березня цього року СБУ провела обшуки у квартирі генерального директора інформаційно-аналітичної платформи YouControl Сергія Мільмана.

YouControl — онлайн-система, яка формує досьє на кожну компанію України на основі відкритих даних, відстежує зміни в держреєстрах та візуалізує зв’язки між афілійованими особами. Компанія заснована в 2014 році. Допомагає бізнесу знаходити надійних партнерів, а ЗМІ та громадським організаціям боротись з корупцією. У межах співпраці з медіа останній рік було надано вільний доступ понад 150 представникам, котрі провели понад 1000 розслідувань по всій Україні, постійно здійснюють моніторинг держзакупівель та аналіз декларацій.

Читайте також ОНЛАЙН-СЕРВІС YOUCONTROL НАЗВАВ ПРИЧИНУ ОБШУКІВ (ОНОВЛЕНО)