Після викриття хабарниці, яка запросила $5 мільйонів, у Фонді гарантування вкладів викрили цілу групу хабарників

Упіймана на хабарі тимчасова адміністраторка банку

У Фонді гарантування вкладів фізичних осіб заявляють, що завдяки їхній співпраці з СБУ було припинено діяльність злочинної групи з вимагання хабарів, до складу якої входила уповноважена особа фонду.

Про це повідомляє прес-служба Фонду гарантування.

«Завдяки тісній співпраці Фонду гарантування вкладів фізичних осіб з Головним управлінням боротьби з корупцією та організованою злочинністю СБУ вчора було припинено діяльність злочинної групи, що здійснювала вимагання неправомірної вигоди в особливо великих розмірах, та до складу якої входила уповноважена особа фонду», - йдеться в повідомленні.

У Фонді зазначають, що антикорупційна операція була здійснена у режимі цілковитої секретності, деталі її проведення були відомі вкрай обмеженому колу осіб.

Зараз тривають оперативно-слідчі дії.

"Дотримуючись принципу «нульової толерантності» до будь-яких проявів корупції, фонд і надалі вживатиме усіх заходів щодо запобігання та протидії цьому явищу як у власних лавах, так і серед співробітників неплатоспроможних банків, та сприятиме правоохоронним органах у викритті подібних фактів", - пообіцяли у Фонді.

Як повідомляв «Ні корупції!», напередодні було затримано під час одержання хабара в сумі 5 млн. дол. одну з уповноважених осіб Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, яка розробила злочинну схему вимагання та одержання хабарів від керівників банківських установ, до яких введено тимчасові адміністрації.

Тимчасова адміністраторка банку вимагала хабар за вирішення питань, пов'язаних із майном фінустанови, а також за вилучення з банку оригіналів певних документів.

Того ж дня «Схеми» з’ясували ім’я хабарниці.

За нашою інформацією, йдеться Приходько Юлію Вікторівну, від учора призначену уповноваженою особою на ліквідацію банку “Форум”. А до цього вона була ліквідатором чотирьох дніпровських банків одночасно – “Меліор Банку”, “ІнтерКредитБанку”, “Актабанку” і банку “Аксіома”.

Бачите, зарплата в більш як 60 тисяч – добре, але $5 мільйонів на дорозі не валяються.

Як демонструє цей випадок, високі зарплати не викорінюють корупції…”, – повідомляють “Схеми“.