Меру Енергодара Павлу Музиці вручили підозру: зловживав службовим становищем

Повідомлення про підозру у незаконному звільненні одного з керівників комунальних підприємств вручили меру Енергодара Павлу Музиці.

Про це повідомила прес-служба прокуратури Запорізької області. 

Згідно з інформацією, вручення повідомлення про підозру відбувалось безпосередньо під час проведення сесії міської ради, щоб виключити можливість зриву слідчої дії зі сторони міського голови та його соратників.

Мера підозрюють у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 172, ч. 1 ст. 364 КК України (незаконне звільнення одного з керівників комунальних підприємств, поєднане з зловживанням службовим становищем).

Додамо, що раніше, півроку тому, прокуратура Запорізької області повідомляла, що провела обшуки в адміністративній будівлі Енергодарської міської ради та за місцями проживання посадових осіб ради

"В засобах масової інформації неодноразово висвітлювалось питання про привласнення грошових коштів місцевого бюджету м. Енергодара посадовими особами Енергодарської міської ради та комунальними підприємствами міста.

На цей час у кримінальному провадженні отримано відомості про те, що до вчинення злочинів можуть бути причетні посадові особи міської ради та комунальних підприємств міста, у яких за місцем роботи може зберігатися документація, яка підтверджує незаконне використання бюджетних коштів", - йшлося у повідомленні.

Раніше відділенням поліції разом з працівникам прокуратури вже проводились обшуки в адмінбудівлі КП «ПКВ» та за місцем проживання посадових осіб підприємства. Водночас частина документів підприємства виявлені у згорілому приміщенні колишнього «Банно-прального комбінату».

Мер Енергодара Павло Музика, якого було обрано мером від «Опозиційного блоку», тоді прокоментував ці обшуки як політичне замовлення. 

Своєю чергою, голова Запорізької ОДА Костянтин Бриль на своїй сторінці у Фейсбук написав: «Боротьба з корупцією – в дії! Красти у громади – не дозволено нікому! І не потрібно перетворювати правопорушення на політику!»