Суд забрав 94 гектари землі у родича прем’єра Росії Медведєва і повернув громаді Броварів

Колегія Київського апеляційного господарського суду 6 червня витребувала на користь територіальної громади в особі Броварської міської ради 94,67 гектара держпідприємства «Радіопередавальний центр», які опосередковано належали родичеві прем’єр-міністра Росії Медведєва Віктору Поліщуку.

Про це повідомляє "Радіо Свобода", посилаючись на інформацію із суду.

Також про це рішення повідомляв народний депутат Павло Різаненко на своїй сторінці у Facebook.

Таким чином, суд задовольнив апеляційну скаргу прокуратури Київської області, рішення суду набуло законної сили з моменту проголошення.

Це судове рішення ще не з’явилося у Єдиному реєстрі судових рішень.

У 2015 році Шевченківський районний суд Києва арештував 94,67 гектара землі поблизу столиці України, яка опосередковано належить власнику супермаркетів електроніки «Ельдорадо» Віктору Поліщуку. За повідомленнями ЗМІ, Поліщук одружений із племінницею дружини прем’єр-міністра Росії Дмитра Медведєва.

Землі державного підприємства «Радіопередавальний центр» були виведені на структури Поліщука через схему, описану в розслідуванні телепрограми «Наші гроші». Спочатку місцеві депутати проголосували за передачу земель в оренду 48 громадянам для сільського господарства. Згодом всі вони в один день і за допомогою одного нотаріуса передали свої ділянки приватному підприємству «Інтер-профіт». У 2014 році слідчі управління МВС у Київській області почали розслідувати кримінальну справу про зловживання владою посадовими особами Броварського та обласного Держземагентства, що призвели до збитків у понад 116 мільйонів гривень.

Як повідомляв «Ні корупції!», співробітники управління захисту економіки в Київській області викрили одного з керівників Головного управління Держземагентства столичного регіону, який «роздарував» 95 гектарів державної землі на Київщині. Ним виявився колишній заступник керівника Держземагентства у Київській області Станіслав Губін.

На початку минулого року року народний депутат Павло Різаненко заявив, що розслідування справи про відчудження 95 га Радіопередавального Центру, було поновлено лише після особистого втручання Президента Порошенка. А до того розслідування блокувалося структурами бізнесмена Віктора Поліщука на рівні Київської обласної прокуратури та вищого керівництва СБУ.

Зокрема, зазначив П.Різаненко, тодішній заступник прокурора Київської області, «діамантовий прокурор» Олександр Корнієць також дав неофіційну вказівку не розслідувати справу РПЦ тодішньому прокурору Броварів Роману Олефіренку.

А "Наші гроші" повідомляли про те, що СБУ закрило справу по оборудках оточення Поліщука після працевлаштування доньки Наливайченка у фірму Поліщука

За інформацією «Маєш право знати», одна із машинних зал РПЦ була продана як «бита цегла» компанії «Альянс-Новобуд», безпосередньо пов’язаній зі скандально відомим бізнесменом Віктором Поліщуком, який входить до сотні найбагатших українців та є родичем російського прем’єра Дмитра Мєдвєдєва.

Ще два об’єкти РПЦ були продані ТОВ «Інтер-Профіт», яке також опосередковано пов’язане з В. Поліщуком.

Про те, як Броварська міська змінювала цільове призначення із сільськогосподарського на промислове 95 га ДП «Радіопередавальний центр», читайте ТУТ.

Читайте також ПОКИ НЕ СТВОРИЛИ КОМІСІЮ, МІСЬКРАДА НЕ НАМАГАЛАСЯ ПОВЕРНУТИ ЗЕМЛІ РПЦ ГРОМАДІ – ОПАЛЬКО