Справу проти судді Глуханчука, який потрапив у «п’яне» ДТП, закрито

Суддя Приморського районного суду Одеси закрив справу про адміністративне правопорушення стосовно голови Одеського окружного адміністративного суду Олега Глуханчука за відсутністю події адміністративного правопорушення.

Цю інформацію підтвердила прес-служба Приморського суду Одеси у відповіді на запит «Ні Корупції!». Згідно з реєстром, справу Глуханчука за частиною 1 статті 130 КУпАП, тобто керування транспортними засобами особами, які перебувають у стані алкогольного сп’яніння, розглядали ще 10 травня. Одеський суддя Віктор Попревич вирішив її закрити.

Нагадаємо, що інцидент стався у лютому 2017 року. Тоді Олег Глуханчук разом із колишнім членом виконкому Одеської міської ради Миколою Шурдою потрапили у «п’яне» ДТП, лаялись і погрожували патрульним, які їх зупинили. Відео про це набрало кілька тисяч переглядів.

Щодо розгляду справи Миколи Шурди, то ще наприкінці квітня Приморський районний суд вирішив її повернути начальнику Департаменту патрульної поліції Управління патрульної поліції Одеси для приведення її матеріалів у відповідність з вимогами законодавства – виходячи з матеріалів судового розгляду, протокол про адміністративне правопорушення був складений неправильно.

Вочевидь, там справу Шурди й «поховають».